Header-1

در دنیای غیرقابل پیش‌بینی امروز، توانایی شناسایی، درک و رفع نیازهای امنیتی اهمیت فراوانی دارد. این امر، اولویتی برای هر نوع کسب و کار است تا بتوان از پرسنل، محل کار و دارایی‌های خود محافظت کرد. همچنین به حداقل رساندن هرگونه اختلال بالقوه در فعالیت‌های اصلی از دیگر نیازها است
در نتیجه، ما طیف گسترده‌ای از راهکارهای امنیتی را ایجاد کرده‌ایم که برای پاسخگویی به نیازهای حال و آینده کسب و کار (در هر مقیاسی) و صاحبان ساختمان‌های مسکونی طراحی شده‌اند. ما متعهد به تضمین بالاترین سطح حفاظت هستیم، به طوری که بتوانید آرامش خاطر داشته باشید و از دارایی‌های کلیدی و منابع خود محافظت کنید

حفاظت و ایمنی

گروه حفاظتی Honeywell، پیشگام و ارائه دهنده راهکارهای کنترل دسترسی، اعلام سرقت، نظارت تصویری و حفاظتی یکپارچه برای محیط‌های تجاری و مسکونی است. تمرکز ما در ارائه محصولات و خدمات نوآورانه سیستم‌های امنیتی در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

راهکارهای ارائه شده به طور خلاصه دارای ویژگی‌های زیر است: 

بالاترین سطح امنیت

که می تواند تهدیدات را شناسایی و از وقوع آن‌ها پیشگیری کند و ضررهای مالی و خطرهای عملیاتی را کاهش دهد

راهکارهای پیشرفته اما مقرون به صرفه

که برای ارائه بازده بالای سرمایه گذاری طراحی شده‌اند

تکنولوژی یکپارچه و مقیاس پذیر

برای حافظت از سرمایه با رشد و رفع نیازهای شما

سیستم‌های امنیتی برای تمامی نیازها

تأکید مداوم Honeywell برای قرار دادن مشتری در وحله اول به این معناست که ما مجموعه‌ای متنوع از راهکارهای امنیتی را در پاسخ به نیازهای مختلف در حوزه کسب و کار و … ایجاد کرده‌ایم. این امر برای راحتی و امنیت شما طراحی شده است. سیستم‌های ما چند منظوره، آسان در استفاده و همچنین بسیار قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند.

سیستم‌های کنترل دسترسی

Honeywell به عنوان پیشگام در سیستم‌های کنترل دسترسی و طیف وسیع محصولات، با خط تولید نوآورانه و منعطف، فراتر از نیاز بازار و سطح تقاضا مشتریان در سراسر جهان خواسته‌ها را برآورده می‌سازد.
سرور داخلی این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد از طریق نرم‌افزار و یا حتی یک مرورگر وب استاندارد برای مدیریت، کنترل و نظارت بر سیستم کنترل دسترسی از هر کجا که اتصال به اینترنت امکانپذیر باشد، اقدام کنند. همچنین، سیستم‌های کنترل دسترسی برای یک درب مستقل، سیستم‌های کنترل دسترسی مستقل آنلاین و سیستم‌های یکپارچه برای کنترل و نظارت مدیریت هزاران درب و آلارم کارامد هستند.
از مزیت‌هایی که این سیستم برای کاربران دارد، می‌توان به نامحدود بودن عملکرد کنترل دسترسی، انعطاف‌پذیری بالا و کاهش هزینه اشاره کرد.

برای مشاهده لیست محصولات کنترل دسترسی Honeywell که توسط شرکت سپهر صنعت ارائه می‌شود به بخش کنترل تردد در محصولات وارد شوید.

سیستم‌های اعلام سرقت​

‍ سیستم اعلام سرقت Honeywell دارای رنج متنوعی از کنترل پنل‌ها و سنسورها می‌باشد که هر کدام از سنسورها برای کاربردی خاص طراحی شده است. برای مثال می‌توان به سنسورهای حفاظت پیرامونی (برد بلند) و سنسورهای ضربه و شوک همچنین سنسور شکست شیشه اشاره کرد. قابلیت ماژولار بودن در این سیستم به طراح امکان انتخاب بسترهای متفاوت ارتباطی بین تجهیزات از جمله باسیم، بدون سیم و یا ترکیبی از این دو راه ارتباطی را می‌دهد.

برای مشاهده لیست سیستم‌های اعلام سرقت Honeywell که توسط شرکت سپهر صنعت ارائه می‌شود به بخش اعلام سرقت در محصولات وارد شوید.

Footer_2

سیستم نظارت تصویری

‍ کامل بودن و قابلیت اطمینان سیستم های نظارت تصویری ما، پاسخگویی به تمامی چالش‌های امنیتی فعلی شما و چالش‌هایی که در آینده ممکن است با آن روبرو شوید را با درصد اطمینان بالایی تضمین می‌کند. راهکارهای ما برای این چالش‌ها، محدوده‌ا‌ی از دوربین‌های IP و آنالوگ و ذخیره سازهای تصویری دیجیتالی و شبکه‌ای، تا تحلیل‌های هوشمند و سیستم‌های مدیریت تصویری پیشرفته را دربر گرفته است.
ما از آخرین فن‌آوری نظارت تصویری دیجیتال استفاده می کنیم و دوربین‌هایی با وضوح و کیفیت تصویر استثنایی را ارائه می‌دهیم. حرکت به سمت سیستم‌های تحت شبکه تنها در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که فناوری به صورت کارآمد و قابل ارزش‌یابی برای فروشندگان و کاربران، عملی باشد.

برای مشاهده لیست سیستم‌های نظارت تصویری Honeywell که توسط شرکت سپهر صنعت ارائه می‌شود به بخش سیستم نظارتی در محصولات وارد شوید.

 

خدمات مدیریت از راه دور

‍ خدمات مدیریت از راه دور Honeywell، این امکان را برای مشتریان فراهم میسازد تا کنترل و نگهداری یک و یا چند سایت را از یک مکان مرکزی با مزایای قابل توجهی به سهولت انجام دهند:

– پشتیبانی 24 ساعته

– قابلیت نظارت بر سیستم‌های امنیتی، بدون نیاز به حضور و بازدید از سایت، برای راحتی بیشتر

– توانایی پاسخگویی در شرایط بحرانی، نظارت بر آن به طور موثر و به حداقل رساندن خرابی سیستم