اندیشه برگزاری نمایشگاه IPAS از سال ١٣٨٠ با تدبیر و ابتکار سردار فرماندهی محترم وقت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت که اولین دوره در همان سال با عنوان IPAS 2002 در اسفندماه ١٣٨٠ در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی ، ایمنی و امنیتی با محصولات ١٩ کشور جهان برگزار گردید.

شرکت سپهر صنعت نیز با حضور در پانزدهمین و شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی ، ایمنی و امنیتی (Ipas) با معرفی آخرین تکنولوژی ارائه شده در حوزه سیستم های حفاظت الکترونیک پذیرای میهمانان و بازدیدکنندگان محترم بوده است.

اولین حضور سپهر صنعت در نمایشگاه 2016 IPAS با هدف اعلام حضور مجدد برند هانیول در ایران بعد از سالها با معرفی محصولات در بخش Security & Safety شکل گرفت .
حضوری چشمگیر در IPAS 2017 با رویکرد معرفی سبد محصول کامل و بی نقص هانیول تحت یک نام و برندی معتبر، از مهمترین دستاوردهای این نمایشگاه بود.
سپهرصنعت در هفدهمین دوره از این نمایشگاه در راستای برطرف سازی تمام چالش‌های حفاظتی و ایمنی مشتریان و با هدف ارائه سیستم‌های جدید و کارآمدتر اعلان حریق و امکان یکپارچه سازی آن ها با سایر محصولات هانیول، با عزم جدی حضور یافت و خدمات خود را برای تمام بازدیدکنندگان ارائه نمود.
ما برآنیم که قدردان اعتماد و حمایت خریداران باشیم.