body_1

ایمن سازی آینده

راهکارهای حفاظتی صنعتی Honeywell، حفاظت و امنیت را در سراسر جهان، در مقابل خطرهایی مانند تروریسم، سرقت و … تامین می‌کند.

با استفاده از سال‌ها تجربه در زمینه کنترل صنعتی، یکپارچه‌سازی، تامین قطعات و ارائه خدمات، Honeywell یک سیستم امنیتی صنعتی جامع را فراهم می‌کند.

ایمن سازی هر نوع پروژه

سیستم حفاظتی صنعتی Honeywell، مزایای بسیاری را بسته به هر نوع محیط ارائه می‌دهد: دشت‌ها یا کوهستان‌ها، درون دریا و یا خشکی

سیستم حفاظتی صنعتی Experion

نظارت بر تجهیزات نصب شده در دریا

بهینه‌سازی در پروژه‌های کوهستانی

کنترل خطرات محیط‌های باز

یک راهکار یکپارچه

راهکارهای ایمنی Honeywell’s Experion® PKS و Experion Solution یک رویکرد یکپارچه برای سیستم کنترل و سیستم‌های امنیتی ارائه می‌‎‌دهد. سیستم‌های نظارت تصویری، کنترل دسترسی و نظارت محیطی به خوبی با آلارم‌ها یکپارچه شده و به پاسخگویی سریع و هوشمندانه در هنگام وقوع حوادث کمک می‌کنند. رابط کاربری آسان، سازگاری بالا و بهبود سیستم هشداردهنده در مواقع اضطراری به تصمیم‌گیری بهتر و سریع‌تر کمک می‌کنند.

اپراتورها می‌توانند تمام تنظیمات سیستمی، مشاهده، ضبط، آرشیو و بازیابی فیلم‌ها را با استفاده از Experion PKS و Experion Industrial Security انجام دهند. تنها با یک اپراتور سیستم حفاظتی، می‌توان تمام فعالیت‌های مربوط به مدیریت سیستم‌ها و کنترل دسترسی‌ را انجام داد. استفاده از سیستم ثابت و یکپارچه و معماری نرم افزار باعث کاهش پیچیدگی در تمام مراحل طراحی، پیاده سازی، استفاده و پشتیبانی پروژه می‌شود.

OGbody_3
OGbody_4_1

امنیت از روز اول

برند Honeywell به راهکارهای یکپارچه در تمامی مراحل انجام پروژه اعتقاد دارد. با استفاده از این راهکارها از ابتدای پروژه، صاحبان کسب و کار، اپراتورها و EPCها از امنیت بیشتری در طول پیاده سازی پروژه برخوردارند. همچنین کنترل و نظارت بیشتری در مراحل انجام پروژه، خطرات و هزینه‌های آن دارند. نظارت از راه دور پروژه‌های متعدد ساختمانی می تواند پیچیدگی عملیاتی را کاهش دهد. نهایتا راهکارهای امنیتی یکپارچه به راحتی از فاز ساخت و ساز به سیستم نظارتی کامل منتقل می‌شوند که این کار باعث کاهش هزینه‌ تامین تجهیزات و آموزش مجدد سیستم می‌شود.

حفظ امنیت شما

مالکان، پیمانکاران و اپراتورها از سیستم‌ها و خدمات برای کنترل دسترسی، حفاظت از دارایی‌ها و تجهیزات کلیدی، افزایش آگاهی و بهبود تصمیم گیری در موقعیت اضطراری استفاده می‌کنند. ما کمک می‌کنیم که الزامات قانونی امنیتی و محافظت از تولید، برای محیط‌های مختلف رعایت شود و بازده سیستم نیز افزایش یابد.

راهکارهای حفاظتی یکپارچه Honeywell در سراسر پروژه، برای مدیریت کارخانه، مهندسان ، تیم اجرایی پروژه و افرادی که باید در شرایط اضطراری پاسخگو باشند، مزایایی را فراهم می‌کند:

حافظت از اعتبار شما

مدیریت ایمنی برای کاهش حوادث، افزایش امنیت، انطباق پذیری سیستم و محافظت از اعتبار شما

حافظت از سودمندی شما

با برقرای امنیت بخش‌های تولیدی و ساخت و ساز، فعالیت‌ها مطابق با برنامه پیش رفته و تولید بدون وقفه تضمین می‌شود

حافظت از فعالیت‌های شما

حافظت از فعالیت‌های شما از مزایای راهکارهای یکپارچه، کاهش هزینه‌های نگهداری، بهره‌وری بیشتر و افزایش سودآوری است

حافظت از نیروها و کارکنان

سیستم نظارت تصویری که با سیستم‌های هشدار صوتی مجهز شده‌اند به واکنش بهتر در مواقع اضطراری، آگاه کردن بهتر و انتقال سریع‌تر پیام کمک می‌کند

End-to-End راهکارهای

راهکارهای حفاظتی – ایمنی Honeywell برای هر سیستم، قابل گسترش و ارتقاء است. تجهیزات، سیستم‌ها و خدماتی که این راهکار ارائه می‌دهد، پاسخگوی رنج وسیعی از الزامات صنعتی است.

OGbody_5

حفاظت سیستم‌های صنعتی

مدیریت امنیت یکپارچه Honeywell شامل کنترل دسترسی، نظارت تصویری، سیستم پاسخگویی Real Time (در لحظه)، اعلام سرقت و سیستم تشخیص دینامیکی صدا است. اپراتورها سریعا اطلاعات را با استفاده از سیستم نظارت تصویری براي بهبود نظارت بر موقعیت، تصميم گيری بهتر و واکنش موثر در برابر حوادث، دریافت می‌کنند.
امنیت بسیار بالا، قابلیت ارتقا و تنظیم، سیستم امنیتی صنعتی Experion استانداردهای جدیدی را برای راندمان عملیاتی، قابلیت اطمینان، کاهش هزینه و بهبود عملکرد ایجاد کرده است.

مدیریت نظارت تصویری

پلتفرم هوشمند DVM برای مدیریت سیستم‌های حفاظتی طراحی شده است و به عنوان یک راهکار برای سیستم‌های کنترل فرآیند صنعتی به کار می‌رود. نظارت دوربین‌های مداربسته، امنیت و بهره‌وری عملیاتی را افزایش می‌دهد؛ باعث بهبود پاسخ‌گویی اپراتور می‌شود. با ارائه یک راهکار تصویری که پاسخگوی نیازهای امنیتی و کنترل است، DVM باعث بهبود کیفیت نظارت، کاهش هزینه‌های سیستم، پیچیدگی و تجهیزات اضافی می‌گردد.

برای مشاهده لیست سیستم‌های نظارت تصویری Honeywell که توسط شرکت سپهر صنعت ارائه می‌شود به بخش سیستم نظارتی در محصولات وارد شوید.

OGbody_6
OGbody_7

Honeywell Command & Control Suite (CCS)

این سیستم، مدیریت حفاظت و ایمنی تاسیسات صنعتی را از یک فعالیت عملیاتی به یک سیستم دائمی و مفید برای کسب و کار تبدیل می‌کند. همچنین باعث یکپارچگی روند فعالیت‌ها، دسترسی سریع به اطلاعات، آگاهی بیشتر و سهولت در استفاده میشود، CSS به کاهش خطرات احتمالی در فعالیت‌های تجاری شما کمک می‌کند. سیستم CSS که توسط Honeywell Experion Industrial Securityطراحی شده است، با سیستم‌های موجود از جمله Experion یکپارچه می‌شود و کمک می‌کند تا شما بتوانید کنترل کاملی بر فعالیت‌های پروژه داشته باشید.

شبکه سازی​

با تعهد به تامین پیش‌نیاز استانداردها موجود، راهکارهای امنیتی Honeywell، یکپارچگی را افزایش داده و امکان ادغام تجهیزات موجود را با کمترین هزینه فراهم می‌کند.
تکنولوژی OneWireless، حداکثر انعطاف‌پذیری را برای زیرساخت موجود سیستم‌های IT و تصویری بی‌سیم فراهم می‌کند، تا انجام برنامه‌ها و ایجاد تغییرات سیستم در طول فرآیند به راحتی انجام شود. راهکارهای ارتباطی بی سیم برای اتصال سیستم نظارت تصویری از راه دور به مکان‌های اصلی، کیفیت نظارت و کنترل را در پروژه بهبود می‌بخشد.

OGbody_8
OGbody_9

تجهیزات محیطی​

تجهیزات محیطی که Honeywell ارائه می‌دهد بهترین انتخاب برای نظارت تصویری، کنترل محیطی و کنترل دسترسی است :

• رادارهای زمینی و دریایی

• فن آوری تشخیص صوتی پویا

• نظارت بر خط لوله مبتنی بر فیبر نوری

• آشکارسازها و سنسورهای تشخیص نفوذ محیطی

• دوربين‌های نظارتی حرارتی مقاوم و ضدضربه

• ریدرهای کنترل دسترسی – بیومتریک و کارت‌های هوشمند

• تورنیکت‌ها، موانع و مسدود کننده‌های جاده‌ای

خدمات​

کارشناسان Honeywell طیف وسیعی از خدمات مشاوره‌ای را ارائه می دهند، از جمله طراحی سیستم امنیتی مناسب برای محیط شما. خدمات تحویل پروژه این برند در سراسر جهان اثبات شده است. Honeywell، شمار را از مشاوره اولیه گرفته تا تمامی مراحل طراحی، مهندسی، راه اندازی، مدیریت پروژه و پشتیبانی سیستم، همراهی می‌کند.

OGbody_10