header_1

راهکارهای امنیتی درمانی بیمارستانی

راهکارهای امنیتی مقرون به صرفه که از اماکن، افراد و اموال محافظت می‌کنند.‍ همانند بسیاری از صنایع دیگر، بخش درمانی بیمارستانی با کاهش بودجه و فشار برای کاهش هزینه‌ها مواجه است. دغدغه اساسی این است که یکی از عوامل کلیدی موفقیت هر بیمارستان یا کلینیک که یک سیستم امنیتی کارآمد است، ممکن است در هنگام اولویت بندی سرمایه گذاری، نادیده گرفته شود.

 این موضوع از دو لحاظ باعث ضرر اقتصادی می‌شود. اولا، امنیت نامناسب می‌تواند منجر به هزینه‌های بالاتری شود و ثانیا امنیت متناسب، مقرون به صرفه می‌باشد و حتی می‌تواند رفاه بیشتری را در حوزه‌های امنیتی تامین کند.

بهره وری

اطمینان از اینکه پرسنل و عملیات جاری در سازمان به راحت ترین و کارآمدترین شکل ممکن در حال اجرا هستند، کمک می‌کند

افراد

با اجرای سیستم امنیتی مناسب، از کارکنان، بیماران، بازدیدکنندگان و پیمانکاران حفاظت می‌شود و ورود و خروج افراد در مناطق غیر مجاز محدود و کنترل خواهد شد

اموال

تفاوتی ندارد که صاحب یک کلینیک کوچک یا یک بیمارستان بزرگ باشید، باید اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با خیال راحت و امنیت بالا آن را اداره کنید

توسعه دهندگان

‍ Honeywell می‌تواند در همه این زمینه‌ها پاسخگو باشد، زیرا تجربه زیادی در زمینه ارائه راهکارهای امنیتی برای بخش درمانی – بیمارستانی دارد. این راهکارها برای صرفه جویی در هزینه شماست با این تضمین که:

  • داروها، تجهیزات و اطلاعات شما در برابر سرقت محافظت می‌شوند -
  • محل نگهداری شما در برابر حملات ناگهانی و ورود افراد متفرقه محافظت می‌شود -
  • کارکنان شما در برابر حمله و سرقت محافظت می‌شوند -

‍ با Honeywell، شما می‌توانید راهکارهای امنیتی مناسب را برای برآورده ساختن نیازها متناسب با بودجه خود داشته باشید.

چالش‌های صنعت

‍ متولیان بهداشت و درمان مطمئنا با کاهش هزینه‌ها، بار مالی کمتری را به دوش خواهند داشت. با هزینه‌های اساسی مانند هزینه تامین دارو، تجهیزات و تسهیلات، هزینه‌های آموزش، منابع انسانی و استخدام، بودجه‌ای که برای برقرای امنیت نیاز است، محدود می‌شود. با این وجود که امنیت نیز امری حیاتی است در نظر داشته باشید برای تامین امنیت نیز نیاز به بودجه ای گزاف نیست.
سرقت یک نگرانی مستمر در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها است – از جمله سرقت وسایل شخصی، تجهیزات و داروها. در عین حال، حملات فیزیکی علیه کارکنان در حال افزایش است. این امر می‌تواند در بهبود روحیه منابع انسانی و اعتبار بیمارستان تاثیر بگذارد.

راهکارهای درمانی یکپارچه Honeywell در بیمارستان‌ Fiona Stanley