14865

عموما مسئولان فرودگاه درنظر دارند سیستم نظارتی و کنترل دسترسی و تردد جهت افزایش امنیت در مسیر رفت و آمد عمومی داشته باشند. مدیران فرودگاه به دنبال یک سیستم امنیتی هستند که بتواند یک بستر مبتنی بر وب ایجاد کند و توانایی گسترش، بدون هزینه‌های اضافی را داشته باشد. استفاده از این ابزار، هماهنگی و یکپارچگی تمامی محصولات Honeywell را در پی خواهد داشت و راهکار کاملی را برای فرودگاه به ارمغان می‌آورد
در فرودگاه‌ها باید مطمئن شد که تمامی سیستم‌ها هماهنگ با دیگر تجهیزات بکار رفته باشند. سرویس سفارشی مدیریت امنیتی یکپارچه فرودگاه، تمامی تجهیزات امنیتی Honeywell را با دکور فرودگاه ادغام می‌کند. علاوه بر این، سرویس مدیریت امنیتی فرودگاه، سیستم را به صورت انعطاف پذیر طراحی می‌کند تا اپراتورها بتوانند به راحتی به نیازهای پروتوکول‌های امنیتی پاسخ دهند.

 

مزایا

 این سیستم‌ها قابل استفاده در پروژه های تحت شبکه، با اندازه های مختلف هستند. سیستم نظارت تصویری دیجیتال  Honeywell، یک راهکار مدیریت نظارت تصویری تحت شبکه است که به وسیله نرم افزار Pro-Watch راهکار کنترل دسترسی، یکپارچه شده است. در نتیجه نیاز نیست که اپراتورها سیستم‌های مختلفی را مدیریت کنند.
برای راهکار کنترل دسترسی، از دستگاه‌های کارت خوان (ریدر) با تکنولوژی‌های متفاوت استفاده می‌شود که پذیرنده کارت‌های هوشمند و کارت های چند تکنولوژی برای مشتریان و کارکنان است. همچنین دارای دستگاه‌های کارت خوان برای وسایل نقلیه اضطراری و برف روب‌ها نیز می‌باشند. کارکنان فرودگاه هنگام عبور از گیت ورودی، ازکارت هوشمندی که در اختیار دارند برای ورود استفاده می‌کنند. هنگامی که فردی ناشناخته به هر یک از ورودی‌ها نزدیک شود، سنسور حساس به حرکت، عبور فرد را تشخیص داده و دوربین‌ها، آن فرد را تشخیص داده و تصویر او را ضبط می‌کنند. سیستم به این فرد اجازه می‌دهد که به راحتی با مدیر تسهیلات یا مرکز عملیات ارتباط داشته باشد. در نتیجه سیستمی طراحی شده است که امنیت را در شرایط اضطراری حفظ کند و بهبود بخشد. یک شبکه بی‌سیم برای برنامه‌های تلفن همراه، اجازه می‌دهد تا مسیریاب‌های تصویری و هشدارهای اضطراری را در هر نقطه‌ای از فرودگاه ببینید. ما توانسته‌ایم که سیستم‌های تعدیل کننده خود را که نقش هماهنگ کننده‌های امنیتی را دارند، بهبود بخشیم.
 با توجه به اینکه فرودگاه نشان دهنده کیفیت هواپیما و سفر هوایی است، باید تکنولوژی‌های امنیتی پیشرفته در آن به کار رود. این به معنای برقراری حس اعتماد و امنیت برای عموم افرادی است، که امنیت و حفاظت در سفرها را بسیار جدی گرفته اند و می خواهند بهترین‌ها کیفیت حمل و نقل عمومی هوایی را تجربه کنند.