درباره سپهر صنعت

شرکت سپهرصنعت هوشمند پاسارگاد با هدف ارائه سیستم‌های جریان ضعیف و راهکارهای حفاظتی و ایمنی، با اخذ نمایندگی رسمی که پیشتاز در ارائه سیستم‌های حفاظتی در دنیاست و همچنین اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار سیستم کنترل تردد هوشمند می‌باشد، فرصتی برای فعالیت در داخل کشور در جهت برقراری حفاظت و ایمنی ساختمان‌ها، فرودگاه‌ها، مراکز تفریحی، آموزشی، خدماتی و درمانی، کارخانجات و پالایشگاه‌های بزرگ به دست آورده است.
شرکت سپهرصنعت با ارائه فن آوری و راهکارهای مدرن و پیشرفته در حوزه سیستم‌های نظارت تصویری، اعلام حریق، ساختمان‌های هوشمند، کنترل دسترسی، اعلام سرقت، تجهیزات صوتی و پیجینگ و درب بازکن‌های تصویری توانسته بخش بزرگی از مشکلات و چالش‌های پیش رو در این حوزه‌ها را برطرف کند. این مشارکت و حضور منجر به کارآفرینی و جذب نیروهای انسانی متعهد و متخصص با هدف توانمندسازی، توسعه دانش مهارت و انگیزه کارکنان شده است. از سوی دیگر سپهرصنعت در تلاش است با جذب فرصت‌های خارجی برای مشارکت، همکاری و همچنین توسعه کسب و کار، بازاریابی و ارتقا سطح کمی و کیفی به سهم بازاری قابل کسب دست یابد.

هانیول

پیشینه هانیول بیش از ١٢٥ سال پیش بر می‌گردد که شامل چندین شرکت بنام و همچنین کارآفرینی برای ده‌ها هزار نفر می‌شود. هانیول پیشگام جهانی شناخته شده با حدود ١٣٠٠٠٠ کارمند در سراسر جهان، از جمله بیش از ٢٢٠٠٠ مهندس و دانشمند که با تمرکز مستمر بر کارایی ، کیفیت، خدمت رسانی، ارزش و تکنولوژی در خصوص هر آنچه که می‌سازد، عمل می‌کند.

هانیول

ایمنی و امنیت

هانیول

سیستم‌های یکپارچه

درباره هانیول

از سال ١٨٨٥ تاکنون، هانیول با بیش از یک قرن تجربه، یکی از ١٠٠ شرکت پیشرو در ابداع و ارائه تکنولوژی جهت رفع برخی از سخت ترین چالش‌های دنیا است. که همواره در زمینه پیشبرد تکنیکی صنایع حفاظتی و ایمنی و متعاقبا مقرون به صرفه کردن این سیستم‌ها پیشرو بوده است.
راه‌حل‌های هانیول برای از میان برداشتن موانع بزرگ جهانی در روند بهره‌وری انرژی، تولید انرژی پاک، ایمنی و حفاظت و همچنین جهانی شدن و جلب رضایت مشتری ارائه می‌شوند.امروزه هانیول با گرد هم آوردن محصولات شرکت‌های تولیدی پیشرو در زمینه‌های ایمنی راه‌حل‌های فنی کاملی را ارائه می‌دهد.

10 سال خدمات پس از فروش

ارتباط مستقیم و دائم با خریدار

خدمات گارانتي 2 ساله محصولات

پاسخگویی به نيازها و انتقادات خریداران​

مشاوره جهت خريد و انتخاب محصول مناسب​

برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با محصولات