Header_1

راهکارهای حفاظتی پیشرفته، هوشمند و یکپارچه

تأمین امنیت خانه، محیط کسب و کار و دارایی‌های شما در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا

حفاظت و ایمنی

راهکارهای حفاظتی پیشرفته، هوشمند و یکپارچه

که برای ارائه بازده بالای سرمایه گذاری طراحی شده‌اند

تکنولوژی یکپارچه و مقیاس پذیر

برای حافظت از سرمایه با رشد و رفع نیازهای شما

بالاترین سطح امنیت

که می تواند تهدیدات را شناسایی و از وقوع آن‌ها پیشگیری کند و ضررهای مالی و خطرهای عملیاتی را کاهش دهد

تأمین امنیت محیط‌های مسکونی، کسب و کار و دارایی‌های شما

در دنیای غیر قابل پیش بینی امروز، توانایی شناسایی، درک و رفع نیازهای امنیتی اهمیت فراوانی دارد. این امر، اولویتی برای هر نوع کسب و کار است تا بتوان از پرسنل، محل کار و دارایی‌های خود محافظت کرد. همچنین به حداقل رساندن هرگونه اختلال بالقوه در فعالیت‌های اصلی از دیگر نیازها است. در نتیجه، ما طیف گسترده‌ای از راهکارهای امنیتی را ایجاد کرده‌ایم که برای پاسخگویی به نیازهای حال و آینده کسب و کار (در هر مقیاسی) و صاحبان ساختمان‌های مسکونی طراحی شده‌اند. ما متعهد به تضمین بالاترین سطح حفاظت هستیم، به طوری که بتوانید آرامش خاطر داشته باشید و از دارایی‌های کلیدی و منابع خود محافظت کنید.

سیستم‌های امنیتی برای تمامی نیازها

تأکید مداوم Honeywell برای قرار دادن مشتری در وحله اول به این معناست که ما مجموعه‌ای متنوع از راهکارهای امنیتی را در پاسخ به نیازهای مختلف در حوزه کسب و کار و … ایجاد کرده‌ایم. این امر برای راحتی و امنیت شما طراحی شده است. سیستم‌های ما چند منظوره، آسان در استفاده و همچنین بسیار قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند.

fc

سیستم‌های کنترل دسترسی

Honeywell به عنوان پیشگام در سیستم‌های کنترل دسترسی و طیف وسیع محصولات، با خط تولید نوآورانه و منعطف، فراتر از نیاز بازار و سطح تقاضا مشتریان در سراسر جهان خواسته‌ها را برآورده می‌سازد.
سرور داخلی این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد از طریق نرم‌افزار و یا حتی یک مرورگر وب استاندارد برای مدیریت، کنترل و نظارت بر سیستم کنترل دسترسی از هر کجا که اتصال به اینترنت امکانپذیر باشد، اقدام کنند. همچنین، سیستم‌های کنترل دسترسی برای یک درب مستقل، سیستم‌های کنترل دسترسی مستقل آنلاین و سیستم‌های یکپارچه برای کنترل و نظارت مدیریت هزاران درب و آلارم کارامد هستند.
از مزیت‌هایی که این سیستم برای کاربران دارد، می‌توان به نامحدود بودن عملکرد کنترل دسترسی، انعطاف‌پذیری بالا و کاهش هزینه اشاره کرد.

سیستم‌های اعلام سرقت​

سیستم اعلام سرقت Honeywell دارای رنج متنوعی از کنترل پنل‌ها و سنسورها می‌باشد که هر کدام از سنسورها برای کاربردی خاص طراحی شده است. برای مثال می‌توان به سنسورهای حفاظت پیرامونی (برد بلند) و سنسورهای ضربه و شوک همچنین سنسور شکست شیشه اشاره کرد. قابلیت ماژولار بودن در این سیستم به طراح امکان انتخاب بسترهای متفاوت ارتباطی بین تجهیزات از جمله Wire, با سیسم، بدون سیم و یا ترکیبی از این دو راه ارتباطی را می‌دهد.

ga
Video-surveillance-systems

سیستم نظارت تصویری

کامل بودن و قابلیت اطمینان سیستم‌های نظارت تصویری ما، پاسخگویی به تمامی چالش‌های امنیتی فعلی شما و چالش‌هایی که در آینده ممکن است با آن روبرو شوید را با درصد اطمینان بالایی تضمین می‌کند. راهکارهای ما برای این چالش‌ها، محدوده‌ا‌ی از دوربین‌های IP و آنالوگ و ذخیره‌سازهای تصویری دیجیتالی و شبکه‌ای، تا تحلیل‌های هوشمند و سیستم‌های مدیریت تصویری پیشرفته را دربر گرفته است.
ما از آخرین فن‌آوری نظارت تصویری دیجیتال استفاده می کنیم و دوربین‌هایی با وضوح و کیفیت تصویر استثنایی را ارائه می‌دهیم. حرکت به سمت سیستم‌های تحت شبکه تنها در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که فناوری به صورت کارآمد و قابل ارزش‌یابی برای فروشندگان و کاربران، عملی باشد. 

خدمات مدیریت از راه دور

خدمات مدیریت از راه دور Honeywell، این امکان را برای مشتریان فراهم می‌سازد تا کنترل و نگهداری یک و یا چند سایت را از یک مکان مرکزی با مزایای قابل توجهی به سهولت انجام دهند

 پشتیبانی 24 ساعته

 توانایی پاسخگویی در شرایط بحرانی، نظارت بر آن و به طور موثر و به حداقل رساندن خرابی سیستم

 قابلیت نظارت بر سیستم‌های امنیتی، بدون نیاز به حضور و بازدید از سایت، برای راحتی بیشتر

hb